Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Ogólnopolski Dzień bez Alkoholu - 1 czerwca

Wszyscy doskonale pamiętają, że 1 czerwca wypada jedno z najradośniejszych świąt międzynarodowych - Dzień Dziecka. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest to także Ogólnopolski Dzień bez Alkoholu, nie bez powodu ustanowiony właśnie w tym terminie.

Święto to zostało uchwalone przez Sejm RP 24 maja 2006 roku. Data pokryła się z Dniem Dziecka, by zwrócić szczególną uwagę na problem alkoholizmu, który dotyka nie tylko coraz więcej młodzieży, ale także rodziców, którzy z powodu uzależnienia nie są w stanie zadbać o swoje dzieci tak, jak tego faktycznie potrzebują.

Apelujemy więc do wszystkich o ograniczenie spożycia alkoholu, szczególnie, ale nie tylko w tym dniu. Nadużywanie etanolu prowadzi do uzależnienia, które destabilizuje funkcjonowanie całego życia człowieka. Nie narażajmy siebie i swoich bliskich na piętno, jakie odciska ta choroba na alkoholiku i jego bliskich.

Ogólnopolski Dzień bez Alkoholu


Poszerzaj wiedzę, zyskaj świadomość

Niestety, skala problemu ciągle wzrasta, a uzależnionych przybywa. Pragniemy uświadamiać społeczeństwo, jak niebezpieczne może być spożywanie alkoholu, szczególnie w młodym wieku. Zapraszamy do przygotowanych przez naszych terapeutów artykułów, które poruszają bardzo ważne tematy z dziedziny uzależnień:

Skontaktuj się z Ośrodkiem NASZ DOM

Ceny prywatnego leczenia alkoholizmu

Zapytaj o wolne miejsca
i aktualne ceny leczenia alkoholizmu
Informacje pod numerem tel:

+ (48) 698 323 698
prywatne leczenie alkoholizmu ceny, terapia uzależnień
Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję