Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Prywatny ośrodek uzależnień, Leczenie uzależnień Kielce

"NASZ DOM" w Masłowie k. Kielc

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień "Nasz Dom" to miejsce wspólne dla naszego doświadczania alkoholizmu - w terapii własnej, w terapii innych alkoholików, w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, ich rodzinami.

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu to miejsce, gdzie zdecydowaliśmy się na taką formę leczenia uzależnienia, aby umożliwić terapię nieszablonową, opartą o indywidualny kontakt z pacjentami. To z nimi, w oparciu o jasne zasady pobytu, tworzymy Dom, który jest przyjazny, otwarty dla potrzebujących, gdzie można znaleźć zrozumienie, ciepło, przyjaźń oraz szacunek. Dlatego prowadzony przez nas ośrodek dla alkoholików nosi nazwę NASZ DOM.

 

oferta leczenie alkoholizmu

W "Naszym Domu"

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień "Nasz Dom" jest miejscem dla tych, którzy postanowili podjąć trud terapii. Stawianie pierwszych kroków w procesie leczenia alkoholizmu jest zawsze bardzo trudne, dlatego odpowiednie warunki, kameralność oraz pełna zaufania atmosfera, którą wyróżnia się nasz ośrodek uzależnień alkoholowych, mają pomóc w odzyskiwaniu zaufania do siebie na drodze trzeźwego życia.

Dom jest w pełni wyposażony, pacjentom oferujemy dwu-, trzyosobowe sypialnie, komfortową salę terapeutyczną, w pełni wyposażoną kuchnię, suchą saunę, siłownię, TV sat i Wi-Fi. W otoczeniu domu jest do dyspozycji duży ogród i sad, który umożliwia prowadzenie zajęć terapeutycznych lub innych zajęć rekreacyjnych na powietrzu. Nieczęsto prywatne ośrodki leczenia uzależnień mogą poszczycić się taką ofertą.

Nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień jest kameralny - w terapii jednocześnie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób.

 

prywatny ośrodek leczenia uzależnień - Dariusz Siudak

 

W sercu Gór Świętokrzyskich

Prywatne Ośrodki Leczenia Uzależnień są porozrzucane po całej Polsce, a NASZ DOM usytuowany jest na obrzeżach Kielc, w Masłowie, w sercu Gór Świętokrzyskich. Za oknami "Naszego Domu" rozpościera się wspaniały widok. Piękne krajobrazy, liczne szlaki turystyczne, malownicze tereny z łagodnymi górami stanowią znakomitą okazję do znajdowania ukojenia i odpoczynku.

Prywatne leczenie uzależnień

Wycieczki i rekreacja stanowią integralny element terapii. Służą "przewietrzeniu" głów, przywracaniu pełni sił fizycznych. Stanowią również otwartą formę terapii. W odróżnieniu od zamkniętych terapii, jakie prowadzą publiczne ośrodki leczenia dla alkoholików, prywatne leczenie uzależnień w "Naszym Domu" nie polega na całkowitym odizolowaniu od świata zewnętrznego.

Wycieczki są formą odpoczynku, poszukiwania nowych form relaksu, a niejednokrotnie stają się odkryciem pasji w trzeźwym życiu. Publiczne ośrodki dla alkoholików nie oferują indywidualnego podejścia do swoich pacjentów.

 


"NASZ DOM"

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM zlokalizowany jest w Masłowie koło Kielc.


26-001 Masłów Drugi
ul. Krajobrazowa 85,
Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska

Napisz do nas

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję