Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Prywatny ośrodek uzależnień, Leczenie uzależnień Kielce

"NASZ DOM" w Masłowie k. Kielc

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień "Nasz Dom" to miejsce wspólne dla naszego doświadczania alkoholizmu - w terapii własnej, w terapii innych alkoholików, w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, ich rodzinami.

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu to miejsce, gdzie zdecydowaliśmy się na taką formę leczenia uzależnienia, aby umożliwić terapię nieszablonową, opartą o indywidualny kontakt z pacjentami. To z nimi, w oparciu o jasne zasady pobytu, tworzymy Dom, który jest przyjazny, otwarty dla potrzebujących, gdzie można znaleźć zrozumienie, ciepło, przyjaźń oraz szacunek. Dlatego prowadzony przez nas ośrodek dla alkoholików nosi nazwę NASZ DOM.

W "Naszym Domu"

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień "Nasz Dom" jest miejscem dla tych, którzy postanowili podjąć trud terapii. Stawianie pierwszych kroków w procesie leczenia alkoholizmu jest zawsze bardzo trudne, dlatego odpowiednie warunki, kameralność oraz pełna zaufania atmosfera, którą wyróżnia się nasz ośrodek uzależnień alkoholowych, mają pomóc w odzyskiwaniu zaufania do siebie na drodze trzeźwego życia.

Dom jest w pełni wyposażony, pacjentom oferujemy dwu-, trzyosobowe sypialnie, komfortową salę terapeutyczną, w pełni wyposażoną kuchnię, suchą saunę, siłownię, TV sat i Wi-Fi. W otoczeniu domu jest do dyspozycji duży ogród i sad, który umożliwia prowadzenie zajęć terapeutycznych lub innych zajęć rekreacyjnych na powietrzu. Nieczęsto prywatne ośrodki leczenia uzależnień mogą poszczycić się taką ofertą.

Nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień jest kameralny - w terapii jednocześnie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób.

prywatny ośrodek leczenia uzależnień - Dariusz Siudak

 

W sercu Gór Świętokrzyskich

Prywatne Ośrodki Leczenia Uzależnień są porozrzucane po całej Polsce, a NASZ DOM usytuowany jest na obrzeżach Kielc, w Masłowie, w sercu Gór Świętokrzyskich. Za oknami "Naszego Domu" rozpościera się wspaniały widok. Piękne krajobrazy, liczne szlaki turystyczne, malownicze tereny z łagodnymi górami stanowią znakomitą okazję do znajdowania ukojenia i odpoczynku.

Prywatne leczenie uzależnień

Wycieczki i rekreacja stanowią integralny element terapii. Służą "przewietrzeniu" głów, przywracaniu pełni sił fizycznych. Stanowią również otwartą formę terapii. W odróżnieniu od zamkniętych terapii, jakie prowadzą publiczne ośrodki leczenia dla alkoholików, prywatne leczenie uzależnień w "Naszym Domu" nie polega na całkowitym odizolowaniu od świata zewnętrznego.

Wycieczki są formą odpoczynku, poszukiwania nowych form relaksu, a niejednokrotnie stają się odkryciem pasji w trzeźwym życiu. Publiczne ośrodki dla alkoholików nie oferują indywidualnego podejścia do swoich pacjentów.

 


"NASZ DOM"

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM zlokalizowany jest w Masłowie koło Kielc.


26-001 Masłów Drugi
ul. Krajobrazowa 85,
Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska

Napisz do nas

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję