Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Kraków

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień ”Nasz Dom” to miejsce, do którego można przyjechać w dowolnym momencie - przez wszystkie dni tygodnia, o każdej porze dnia i nocy, po uprzednim, telefonicznym uzgodnieniu terminu. Przyjmujemy wszystkie osoby, które potrzebują pomocy z uzależnieniem - nie tylko w swojej lokalizacji, ale także osoby z Krakowa i okolic. Od pierwszych chwil pobytu osoba uzależniona otrzymuje pełne wsparcie terapeuty przez cały okres leczenia alkoholizmu i innych uzależnień, ale także po jego zakończeniu.

Ośrodek zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości, gdzie rozciąga się przepiękny widok na krajobraz okolicy.

oferta leczenie alkoholizmu

Kameralnie i bezpiecznie

Wszyscy, którzy potrzebują pilnej, kompleksowej pomocy doświadczonych terapeutów znajdą ją w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień NASZ DOM, gdzie postaraliśmy się stworzyć miejsce pełne ciepła i bezpieczeństwa. Kameralny, przytulny dom, gdzie w terapii bierze udział maksymalnie 10 osób to najlepsze środowisko dla rozpoczęcia trzeźwego i satysfakcjonującego życia.

W większości przypadków przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest przeprowadzenie detoksu, który pozwoli na przywrócenie równowagi w organizmie osoby uzależnionej.

Zachęcamy do podjęcia trudu terapii osoby uzależnione z Krakowa i okolicznych miejscowości, aby przejąć kontrolę i cieszyć się trzeźwym, pełnym radości życiem.

 


"NASZ DOM"

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM zlokalizowany jest w Masłowie koło Kielc.


26-001 Masłów Drugi
ul. Krajobrazowa 85,
Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska

Napisz do nas

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję