Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Leczenie alkoholizmu Kraków

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień przyjmuje Pacjentów nie tylko z okolic swojej lokalizacji. Oferujemy profesjonalne, stacjonarne leczenie alkoholizmu dla osób uzależnionych z Krakowa oraz innych miast.

28-dniowa terapia stacjonarna w kameralnym Ośrodku Leczenia Uzależnień obejmuje intensywną terapię grupową i indywidualną, detoks - odtrucie, badania lekarskie, wyżywienie oraz całodobową opiekę terapeutów.

 

oferta leczenie alkoholizmu

 

Alkoholizm

Alkoholizm jest chorobą przewlekłą i śmiertelną. Leczenie alkoholizmu w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień jest prowadzone przez doświadczonych terapeutów, którzy sami są niepijącymi alkoholikami z długim stażem abstynencji.

Uzależnienie ma niebagatelny wpływ na całe życie i bardzo ciężko jest poradzić sobie z nim samodzielnie, dlatego oferujemy pełne wsparcie także po zakończonym leczeniu. Podczas leczenia alkoholizmu przygotowujemy Pacjentów do funkcjonowania po wyjściu Ośrodka oraz uczymy wychwytywania symptomów nawrotu choroby. Towarzyszymy osobom uzależnionym w drodze ku trzeźwemu życiu, pozwalając zrozumieć im mechanizmy choroby oraz własne emocje.

W ofercie, poza leczeniem alkoholizmu, znajduje się także leczenie uzależnienia od narkotyków, leków i innych substancji psychoaktywnych.

Zapraszamy do kontaktu osoby z miejscowości Kraków i jego okolic.

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję