Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Detoks alkoholowy Kraków

Detoks alkoholowy w “Naszym Domu” odbywa się pod okiem specjalistów, a stan Pacjenta monitorowany jest przez całą dobę. Przeprowadzamy badania lekarskie, na podstawie których przywracamy gospodarkę metaboliczną i witaminową osoby uzależnionej. Dzięki tym procedurom medycznym Pacjent pozbywa się szkodliwej substancji z organizmu, nabiera sił i unika przykrych powikłań zespołu abstynencyjnego, który może być zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Oferujemy profesjonalny i skuteczny detoks dla osób z Krakowa i okolic. Zapewniamy przyjęcie i udzielenie pomocy o każdej godzinie, we wszystkie dni tygodnia. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Czym jest detoks?

Detoks polega na odtruciu organizmu po spożyciu alkoholu lub innej substancji. To szereg procedur medycznych, dzięki którym Pacjent pozbywa się szkodliwej substancji z organizmu, a także normuje się jego gospodarka metaboliczna i witaminowa. Samodzielne próby przerwania picia mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia, dlatego zalecamy przeprowadzenie detoksu alkoholowego w specjalistycznym ośrodku leczenia, jakim jest "Nasz Dom".

detoks alkoholowy Kraków

Konsultacje

Bliscy osób zmagających się z uzależnieniem mogą liczyć na wsparcie i konsultacje. Terapeuci są dostępni pod telefonem i na miejscu w każdej chwili, poza czasem pracy terapeutycznej, która wymaga pełnego skupienia i obecności przy Pacjentach. Proces leczenia to intensywna terapia indywidualna i grupowa, w zamkniętym, kameralnym Ośrodku o domowej, ciepłej atmosferze. Najbliższych zapraszamy na odwiedziny raz w tygodniu - w niedzielę.


"NASZ DOM"

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM zlokalizowany jest w Masłowie koło Kielc.


26-001 Masłów Drugi
ul. Krajobrazowa 85,
woj. świętokrzyskie, Polska

Napisz do nas

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję