Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Detoks alkoholowy Kraków

Detoks alkoholowy w “Naszym Domu” odbywa się pod pełną opieką, a stan Pacjenta monitorowany jest przez całą dobę. Przeprowadzamy badania lekarskie, na podstawie których przywracamy gospodarkę metaboliczną i witaminową osoby uzależnionej. Dzięki tym procedurom medycznym Pacjent pozbywa się szkodliwej substancji z organizmu, nabiera sił i unika przykrych powikłań zespołu abstynencyjnego, który może być zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Oferujemy profesjonalny i skuteczny detoks dla osób z Krakowa i okolic. Zapewniamy przyjęcie i udzielenie pomocy o każdej godzinie, we wszystkie dni tygodnia, jeżeli tylko w Ośrodku posiadamy wolne miejsca. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

oferta leczenie alkoholizmu

Czym jest detoks?

Detoks polega na odtruciu organizmu po spożyciu alkoholu lub innej substancji. To szereg procedur medycznych, dzięki którym Pacjent pozbywa się szkodliwej substancji z organizmu, a także normuje się jego gospodarka metaboliczna i witaminowa. Samodzielne próby przerwania picia mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia, dlatego zalecamy przeprowadzenie detoksu alkoholowego w specjalistycznym ośrodku leczenia, jakim jest "Nasz Dom".

detoks alkoholowy Kraków

Konsultacje

Bliscy osób zmagających się z uzależnieniem mogą liczyć na wsparcie i konsultacje. Terapeuci są dostępni pod telefonem i na miejscu w każdej chwili, poza czasem pracy terapeutycznej, która wymaga pełnego skupienia i obecności przy Pacjentach. Proces leczenia to intensywna terapia indywidualna i grupowa, w zamkniętym, kameralnym Ośrodku o domowej, ciepłej atmosferze. Najbliższych zapraszamy na odwiedziny raz w tygodniu - w niedzielę.

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję