Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Nowy adres Naszego Domu - przeprowadziliśmy się

Z dumą pragniemy poinformować, że zmieniliśmy lokalizację Ośrodka. Od grudnia 2021 roku NASZ DOM ulokowany jest w budynku, gdzie niegdyś znajdował się hotel, w miejscowości Dąbrowa, na samej granicy miasta Kielce. Choć przeprowadziliśmy się o zaledwie 3,5 kilometra, dla nas i dla uczestników terapii to wielka zmiana na lepsze.

W poprzednim domu mogliśmy prowadzić terapię dla 12 osób, natomiast obecnie przewidujemy minimum 22 miejsca. Zajęcia nadal odbywają się kameralnych grupach (ok. 10 osób). Uczestnicy terapii mają do dyspozycji estetyczne jedno i dwuosobowe pokoje z łazienkami, dużą i wyposażoną kuchnię, siłownię, przestronne sale terapeutyczne, parking i ogród. Można także wybrać się na spacer wzdłuż rzeki płynącej tuż obok Ośrodka.

ośrodek uzależnień leczenie terapia

Dlaczego zmieniliśmy adres?

Powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na przeniesienie Ośrodka do większej nieruchomości, było nie tylko rosnące zainteresowanie terapią w Naszym Domu. Na mitingach AA zaczęło się pojawiać tyle osób, że nie byliśmy w stanie wszystkich pomieścić. Mimo tego nikt nie rezygnował, a uczestnicy spotkań siadali tam, gdzie znaleźli miejsce - na schodach, parapetach itd.

Wtedy największym priorytetem stało się dla nas stworzenie miejsca, gdzie we Wspólnocie będziemy mogli kontynuować zdrowienie, bez względu na ilość uczestników i chętnych. Teraz mamy do dyspozycji trzy wielkie sale terapeutyczne, a spotkania mogą się pokrywać.

Jesteśmy niezwykle dumni i usatysfakcjonowani frekwencją na spotkaniach grup wsparcia, a także tym, że coraz więcej osób dowiaduje się o istnieniu naszego Ośrodka.

Niebawem udostępnimy zdjęcia wnętrza i pokoi Naszego Domu. Do zobaczenia w naszej nowej lokalizacji!

Nowy adres ośrodka

Dąbrowa 316
26-001 Dąbrowa, k. Kielc
woj. świętokrzyskie, Polska

Ceny prywatnego leczenia alkoholizmu

Zapytaj o wolne miejsca
i aktualne ceny leczenia alkoholizmu
Informacje pod numerem tel:

+ (48) 698 323 698
prywatne leczenie alkoholizmu ceny, terapia uzależnień
Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję