Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Nowy adres Naszego Domu - przeprowadziliśmy się

Z dumą pragniemy poinformować, że zmieniliśmy lokalizację Ośrodka. Od grudnia 2021 roku NASZ DOM ulokowany jest w budynku, gdzie niegdyś znajdował się hotel, w miejscowości Dąbrowa, na samej granicy miasta Kielce. Choć przeprowadziliśmy się o zaledwie 3,5 kilometra, dla nas i dla uczestników terapii to wielka zmiana na lepsze.

W poprzednim domu mogliśmy prowadzić terapię dla 12 osób, natomiast obecnie przewidujemy minimum 22 miejsca. Zajęcia nadal odbywają się kameralnych grupach (ok. 10 osób). Uczestnicy terapii mają do dyspozycji estetyczne jedno i dwuosobowe pokoje z łazienkami, dużą i wyposażoną kuchnię, siłownię, przestronne sale terapeutyczne, parking i ogród. Można także wybrać się na spacer wzdłuż rzeki płynącej tuż obok Ośrodka.

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dąbrowa - Kielce

Dlaczego zmieniliśmy adres?

Powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na przeniesienie Ośrodka do większej nieruchomości, było nie tylko rosnące zainteresowanie terapią w Naszym Domu. Na mitingach AA zaczęło się pojawiać tyle osób, że nie byliśmy w stanie wszystkich pomieścić. Mimo tego nikt nie rezygnował, a uczestnicy spotkań siadali tam, gdzie znaleźli miejsce - na schodach, parapetach itd.

Wtedy największym priorytetem stało się dla nas stworzenie miejsca, gdzie we Wspólnocie będziemy mogli kontynuować zdrowienie, bez względu na ilość uczestników i chętnych. Teraz mamy do dyspozycji trzy wielkie sale terapeutyczne, a spotkania mogą się pokrywać.

Jesteśmy niezwykle dumni i usatysfakcjonowani frekwencją na spotkaniach grup wsparcia, a także tym, że coraz więcej osób dowiaduje się o istnieniu naszego Ośrodka.

Niebawem udostępnimy zdjęcia wnętrza i pokoi Naszego Domu. Do zobaczenia w naszej nowej lokalizacji!

Nowy adres ośrodka

Dąbrowa 316
26-001 Dąbrowa, k. Kielc
woj. świętokrzyskie, Polska

Ceny prywatnego leczenia alkoholizmu

Zapytaj o wolne miejsca
i aktualne ceny leczenia alkoholizmu
Informacje pod numerem tel:

+ (48) 698 323 698
prywatne leczenie alkoholizmu ceny, terapia uzależnień
Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję