Piknik Rodzinny - relacja

Po iście burzowej nocy nastała przepiękna, słoneczna niedziela. Pogoda sprzyjała wydarzeniu, które dnia 9 czerwca 2024 odbyło się w Naszym Domu. Na Pikniku Rodzinnym gościliśmy przyjaciół, sympatyków, osoby uzależnione oraz ich najbliższych.

Od godziny 11 do wieczora spędziliśmy wspaniały czas w bezpiecznym (wolnym od alkoholu i innych narkotyków) otoczeniu. Do dyspozycji mieliśmy duuuużo atrakcji:

  • Dzieciaki harcowały na dmuchańcu - wielkiej zjeżdżalni, aby zaraz tuż obok pomalować swoje buzie na wzór ulubionych bajek.
  • Wszyscy kosztowaliśmy przysmaków z grilla i obficie zastawionego stołu. Raczyliśmy się karkówką, kiełbaskami, kaszanką, boczkiem, sałatkami, warzywkami, a na deser były babeczki, ciasta, słodkie bułeczki.
  • Specjalnie na tę okazję przyjechały do nas stoiska z lodami oraz popcornem... Tego dnia chyba nikt nie patrzył na kalorie :)
  • W ramach niespodzianki, przyjaciele zorganizowali występ wielkiej, tańczącej Pandy (Jacek, byłeś niesamowity!), z którą bawiły się i tańczyły nie tylko dzieci.
  • A w ramach działalności Ośrodka Darek prowadził konsultacje i rozmawiał ze wszystkimi, którzy potrzebowali wsparcia w kwestiach uzależnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i cudowną atmosferę. Wielkie podziękowania kierujemy także w stronę osób, które z zaangażowaniem pomagały w organizacji Pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z tego fantastycznego dnia, a my zabieramy się za planowanie kolejnego Pikniku! Informacje już wkrótce :)

O UZALEŻNIENIACH