Leczenie alkoholizmu Wrocław

NASZ DOM jest stacjonarnym ośrodkiem leczenia alkoholizmu, narkomanii, hazardu i uzależnień krzyżowych oferującym swoje usługi dla mieszkańców całej Polski, w tym Wrocławia i okolic.

Poznaj naszą ofertę


Zlokalizowany na przedmieściach Kielc, prywatny ośrodek leczenia uzależnień dzieli od Wrocławia ok. 350 km
. Odległość nie powinna stanowić kłopotu, ponieważ terapia w Naszym Domu trwa minimum 4 tygodnie. Jeżeli zaś osoba zgłaszająca się na leczenie wymaga detoksu, czyli odtrucia organizmu od substancji psychoaktywnych, wtedy pobyt wydłuża się do min. 5 tygodni.

Wystarczy do nas zadzwonić, zapytać o wolne miejsca i umówić się na dogodny termin.

Ważne!

Na terapię uzależnień z Wrocławia przyjmujemy osoby w stanie nietrzeźwości. Jednak muszą one wyrazić zgodę na pobyt w naszym ośrodku i podpisać kontrakt, w którym zobowiązują się do przestrzegania zasad w trakcie leczenia.

Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław

Poszukujesz odpowiedniego ośrodka leczenia uzależnień we Wrocławiu, jednak bezskutecznie? Pamiętaj - nie musisz wybierać placówki znajdującej się w Twoim województwie. Najważniejszy jest Twój powrót do zdrowia i odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Odległość od domu nie gra roli.

Dlaczego NASZ DOM?

W Naszym Domu znajdziesz atmosferę, warunki, program leczenia i wsparcie innych uzależnionych, które są niezbędne w skutecznym procesie terapeutycznym. Ponadto:

  • Przez całą dobę nad uczestnikiem leczenia opiekę sprawują niezastąpieni terapeuci, którzy z własnych doświadczeń i przeżyć doskonale wiedzą, czym jest uzależnienie i jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem.
  • Zrozumienie, szacunek, empatia i wsparcie. Wspólnota, którą tworzymy w Naszym Domu, gra niebagatelną rolę w trzeźwieniu, nie tylko w trakcie pobytu w Ośrodku, ale także po jej zakończeniu.
  • Przez większość dnia w Ośrodku (ok. 8 godzin) obywa się intensywna terapia, zarówno grupowa, jak i indywidualna. Każda osoba uzależniona pracuje według indywidualnie opracowanego Osobistego Planu Terapii.
  • Dbamy o preferencje i potrzeby żywieniowe, dlatego dieta dostosowana jest do potrzeb uczestników terapii. Każdego dnia o dostarczenie smacznych posiłków dba zaufana firma cateringowa.
  • Celem terapii w Naszym Domu jest nie tylko abstynencja, ale także poprawa ogólnej jakości życia. Zależy nam również m.in. na nabyciu ważnych umiejętności, takich jak radzenie sobie z życiowymi problemami bez konieczności sięgania po używki oraz odbudowie szacunku i godności uczestników leczenia.
  • Zakładamy, że rodzina i bliscy są bardzo istotnym elementem w powrocie do zdrowia, dlatego im również oferujemy pomoc i wsparcie w formie konsultacji, a także spotkań Grupy dla osób współuzależnionych.
  • Nie zabraniamy korzystania z urządzeń elektronicznych poza godzinami pracy terapeutycznej.

Leczenie alkoholizmu Wrocław? Zadzwoń do nas i zapytaj o wolne miejsca

Ośrodek leczenia uzależnień dla mieszkańców Wrocławia

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję