Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NASZ DOM

Agnieszka Hostyńska

Psychoterapeuta uzależnień i wspóluzależnienia

Jestem Psychoterapeutą Uzależnień i Współuzależnienia.

Kwalifikacje zawodowe uzyskałam w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie w ramach akredytowanego przez PARPA Studium Terapii Uzależnień. Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach i treningach doskonalących kompetencje zawodowe oraz mój własny rozwój osobisty.

Od wielu lat towarzyszę ludziom zmagającym się z problemem uzależnienia od alkoholu i innych środków psychoaktywnych zmieniających świadomość. Fascynuje mnie proces głębokiej transformacji, jakiej może dokonać człowiek wychodzący z nałogu. Terapia to moim zdaniem droga do poznania siebie oraz swoich ograniczeń i możliwości. To szansa na  spojrzenie z innej perspektywy na siebie i ludzi wokół.

Moje osobiste doświadczenie uzależnienia daje mi wiarę, ze warto podejmować wysiłek, by zmieniać siebie. Uczę się doceniać każdą chwilę, z wdzięcznością przyjmując to, co życie niesie.

"Chociaż nikt nie może się cofnąć się w czasie i zmienić początku, to każdy może zacząć od teraz, w nadziei na zupełnie nowe zakończenie."

Agnieszka Hostyńska

Nasz Zespół

Nasza strona korzysta ciasteczek (cookies), dzięki którym możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie Czytaj więcej
Akceptuję