* Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Witamy w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień NASZ DOM
w Masłowie koło Kielc, Telefon +48 698 323 698

Dariusz Siudak

Terapeuta uzależnień

Jako terapeuta uzależnień pracowałem przez siedem lat na Oddziale Odwykowym w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy, jestem absolwentem Instytutu Psychologii Zdrowia i Trzeźwości w Warszawie: Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Terapii Uzależnień.

Zobacz profil

Jako terapeuta uzależnień pracowałem przez siedem lat na Oddziale Odwykowym w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy, jestem absolwentem Instytutu Psychologii Zdrowia i Trzeźwości w Warszawie: Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Terapii Uzależnień. Uczestniczyłem w szkoleniach warsztatowych: Rodzina Alkoholowa (IPZiT, prowadząca E. Wojdyłło), Trening Asertywności (IPZiT, prowadzący H. Szczepańska, E. Królak), Techniki dramowe w pracy z grupą (Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA, prowadzący A. Gocal, M. Winiarek Kołucka). Przez wiele lat prowadziłem i współtworzyłem różnego rodzaju programy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży. Od początku swojej pracy zawodowej kieruję się przekonaniem, że nie ma beznadziejnych alkoholików, są tylko tacy, którzy utracili nadzieję…
Od 25 lat zachowuję abstynencję.

Piotr Rosinek

Terapeuta uzależnień

Moje "drugie życie" rozpoczęło się pod koniec 1989r. Po terapii opuściłem oddział odwykowy w Morawicy k/Kielc. Świadomość, że jestem alkoholikiem wyzwoliła we mnie ogromną chęć poznania tej choroby, po to aby nauczyć się z nią żyć. Wstąpiłem do AA, czytałem o chorobie alkoholowej, brałem udział w terapii uzależnień, w warsztatach dla osób uzależnionych oraz grupach wsparcia.

Zobacz profil

Moje "drugie życie" rozpoczęło się pod koniec 1989r. Po terapii opuściłem oddział odwykowy w Morawicy k/Kielc. Świadomość, że jestem alkoholikiem wyzwoliła we mnie ogromną chęć poznania tej choroby, po to aby nauczyć się z nią żyć. Wstąpiłem do AA, czytałem o chorobie alkoholowej, brałem udział w terapii uzależnień, w warsztatach dla osób uzależnionych oraz grupach wsparcia. W 1991r. ukończyłem Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie a następnie Program 12 Kroków AA w Strzyżynie. W pracy dzielę się doświadczeniem, wiedzą, siłą i nadzieją z innymi dotkniętymi alkoholizmem. Od ponad 24 lat zachowuje abstynencję.

Artur Urlich

Terapeuta uzależnień

Jestem pedagogiem, specjalistą terapii uzależnień. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi.

Zobacz profil

Jestem pedagogiem, specjalistą terapii uzależnień. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi.

Jerzy Szota

Administracja

Zajmuje się częścią administracyjną ośrodka Nasz Dom, słuchacz Studium Psychoterapii Uzależnień Vis Salutis, akredytowanego przez PARPA.

Zobacz profil

Zajmuje się częścią administracyjną ośrodka Nasz Dom, słuchacz Studium Psychoterapii Uzależnień Vis Salutis, akredytowanego przez PARPA

Diagnostyka

Współpracujemy z Centrum Medycznym Omega w Kielcach oraz NZOZ "PULS" w Masłowie wyposażonym w światowej klasy sprzęt diagnostyczny. Uzupełnieniem psychoterapii w Ośrodku „Nasz Dom” są badania analityczne wykonywane na certyfikowanym i najwyższej klasy sprzęcie. Pozwala to określić dokładnie stan zdrowia pacjenta i zastosować uzupełniające leczenie, w razie potrzeby.